Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

2012 yılında Burdur Web Design ünvanı ile kurulmuş olan firmamız içerisinde web media sektöründe hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu süreçte birçok kurumsal firma ve resmi kuruma web alanında hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam etmektedir.
Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır. 2016 yılında NotBil İnternet Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri olarak ünvan değişikliğine giden firmamız ,ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimleri barındırmaktadır.,

 

Çalışmalarımıza başlarken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli web tasarım çalışmalarını hayata geçirmekteyiz. Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara NotBil’in gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

 

Geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemleri ve web tasarım ile ilgili çalışmalarından emin bir firma olarak; eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk almaktayız. Kapımızdan içeri giren her bir müşterinin web sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edindik. Bugüne kadar başarılı işlere imza attık ve çalışmalarımıza aynı hızla devam etmekteyiz.

 

Web Tasarım bir firmanın kendini daha iyi tanıtmasında ki en iyi araçtır. Sizlere web tasarımı en kaliteli halde sunmak için buradayız ! Markanızı baştan oluşturuyoruz. Logonuzdan Kurumsal Kimliğinize, Web sayfanızdan seo optimizasyonuna , E-mailing hizmetinden E-Ticaret çözümlerine kadar bir çok alanda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz..

 

MİSYONUMUZ

--> Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak       
--> Değişim ve gelişime açık,
--> Sürekli kendini yenileyen,
--> Müşterilerin istek ve beklentilerini dikkate alan,
--> Çalışanlarına saygı duyan,
--> Ekip ruhuyla çalışan,
--> Gelişen teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran bir firma olabilmek.

ViZYONUMUZ

--> Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen adı saygın bir kimlik sahibi olmak.
--> Müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretebilen,
--> En uygun fiyat & kalite dengesini yakalayan,
--> İleri teknoloji kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlayan,
--> Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden,
--> Kalite anlayışımız ile tecrübemizi birleştirerek, hizmet politikamızı kalitemizi düşürmeksizin, sürekli hale getiren firma olmak.

Bir Web Sitesine Mi İhtiyacınız Var ?

İhtiyacınıza uygun bir web sitesini , tam da istediğiniz gibi yaptırmak istemez misiniz ?

  • award-img1
  • award-img2
  • award-img3
  • award-img4